3 odpovědi na “Návštěvní kniha, reference a vaše postřehy”

  1. Úžasné ubytování, moderní, prostorné, čisté, s vybavenou kuchyní. Merklín je velice pěkný, z pohádkového nádraží je to půl hodina do Karlových Varů. I méně zdatný cyklista ocení výlet po stezce do blízkého Ostrova (trochu náročnější stoupání pokračuje do Jáchymova). Pro pěší turistiku je místo jak dělané. Příroda je nádherná a tvoří kontrast s všudypřítomnou vzpomínkou na těžbu uranu, pracovní tábory a temnou část naší historie. Doporučujeme objednat se na prohlídku Rudé věže smrti. Určitě se vrátíme.

  2. Moc pěkné ubytování, prostorný a moderně zařízený byt v klidné části obce. Merklín i okolí moc krásné. Spousta cílů v okolí a vyžití pro každého(Plešivec, Abertamy, Boží Dar). My jako rodina jsme spíše pěší turisté, ale i pro cyklisty je v okolí spousta tras. Bohužel nám nevyšlo úplně počasí, ale i tak jsem si našli cíle pro výlety „pod střechou“ např. muzeum Mincovna v Jáchymově, Vánoční dům v Karlových Varech a lze najít určitě i jiná místa. Velice se nám zde líbilo a určitě mohu jen doporučit.

  3. Apartmán je velice pěkný, dobře vybavený a vkusně zařízený. Poznali jsme na svých cestách už mnoho ubytování, toto řadíme mezi ta nejlepší. Je tu vše nač si vzpomenete, nebo potřebujete. I kdyby nevyšlo počasí, tak máte v apartmánu perfektní zázemí. Ubytování je v klidné části obce u lesa. Merklín je kousek od Ostrova či Karlových Varů a na druhou stranu je takovou branou do Krušných hor. Odtud už silnice stoupá na hřebeny hor a ty jsou nádherné. Míst k výletům je tu moc. A jako u nás všude, tak i tady ani měsíc volna nestačí na poznání všeho v okolí. Města, lázně, hrady, zámky, rozhledny, koupání…… To vše pěšky, na kole, na lyžích, autem, jak kdo chce. My si zalozili i na blízkých ferratách v Nových Hamrech, nebo doporučujeme Údolí mlýnků v Jáchymově. Kdo má děti, tak tady stráví klidně i pár hodin. Spoustu tipů na výlety dokáže poradit i Lucka, která předává apartmán a okolí dobře zná. Shrnuto a podtrženo, moc se nám tu líbilo, vřele doporučujeme a třeba se zde někdy opět ubytujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.