5 odpovědí na “Návštěvní kniha, reference a vaše postřehy”

  1. Úžasné ubytování, moderní, prostorné, čisté, s vybavenou kuchyní. Merklín je velice pěkný, z pohádkového nádraží je to půl hodina do Karlových Varů. I méně zdatný cyklista ocení výlet po stezce do blízkého Ostrova (trochu náročnější stoupání pokračuje do Jáchymova). Pro pěší turistiku je místo jak dělané. Příroda je nádherná a tvoří kontrast s všudypřítomnou vzpomínkou na těžbu uranu, pracovní tábory a temnou část naší historie. Doporučujeme objednat se na prohlídku Rudé věže smrti. Určitě se vrátíme.

  2. Moc pěkné ubytování, prostorný a moderně zařízený byt v klidné části obce. Merklín i okolí moc krásné. Spousta cílů v okolí a vyžití pro každého(Plešivec, Abertamy, Boží Dar). My jako rodina jsme spíše pěší turisté, ale i pro cyklisty je v okolí spousta tras. Bohužel nám nevyšlo úplně počasí, ale i tak jsem si našli cíle pro výlety „pod střechou“ např. muzeum Mincovna v Jáchymově, Vánoční dům v Karlových Varech a lze najít určitě i jiná místa. Velice se nám zde líbilo a určitě mohu jen doporučit.

  3. Skvělé místo na dovolenou pro rodiny s dětmi! Apartmán je prostorný, čistý, vybavený krbem, hračkami pro menší děti, televize, plně vybavená kuchyň. Parkování bez problémů před apartmanem. Nedaleko Skiareál Abertamy, součástí skiareálu Plešivec, skvělé místo pro rodiny s dětmi. Doporučuji a rádi se v budoucnu vrátíme! Děkujeme.

  4. Super ubytování s pohodičkou u krbu, okolí s obrovským potenciálem. My si užili lyžovačku a snowbordovačku na cobykamenemdohodil vzdáleném Plešivci … a večer, protože nejsme nekulturní barbaři :-), jsme shlédli neméně zábavného Cavemana v divadle v Karlovo Varlích. Ideální pro návštěvu v jakémkoliv ročním období, s dětmi, bez dětí, s tchyní … nebo bez ní:-) . Pro ochutnávače všech varských pramenů musím vyzdvihnout útulnou, oddělenou toaletku se samostatným okénkem. Byteček vybaven vším, co člověk potřebuje. Komunikace s panem a paní domácí sqvělá. V komentáři není nabídka palců nahoru, jinak bych to zakončil jimi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.